Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Gülseren Çınar
Gülseren Çınar

Öğretmen - 16 Haziran 2023, 23:48

Kasım ayında, eşimin beyne pıhtı atması sonucunda kısmi felç geçirmesi ve sağ tarafının hasar görmesi bizim için zor bir dönemin başlangıcı oldu. Maalesef hastanede beklediğimiz desteği ve bilgilendirmeyi alamadık. Ancak, yakın bir akrabamızın önerisiyle Fatma Merve Küçük'le tanışmamızla süreç beklenenden daha hızlı ve daha anlaşılır bir hale geldi.

Fatma Merve hanımın profesyonel ve anlayışlı yaklaşımı sayesinde süreci daha kolay bir şekilde yönetebildik. Felç sonrası yaşanacakları, ne gibi zorluklarla karşılaşacağımızı ve nasıl bir yol izleyeceğimizi bize detaylı bir şekilde anlattı. Ve belirttiği süre zarfında, eşim inanılmaz bir ilerleme gösterdi.

Eşim, felç sonrası 5. Haftasında yürüyebilmeye ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeye başladı. Hatta 1.5 ay sonra işine dönme kararı aldı, bu bizim için müthiş bir ilerleme.

Fatma Merve Küçük, bu zorlu süreçte bize her anlamda destek oldu ve bize umut verdi. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu süreç boyunca yanımızda olan ve profesyonelliğiyle bize bu zorlu süreci atlatmamızda yardımcı olan fizyoterapistimize sonsuz teşekkürler.

Bu deneyimi yazmak kolay olabilir, ama yaşamak kesinlikle öyle değildi. Fakat Fatma Merve Küçük sayesinde bu zorlu süreci daha kolay atlatmayı başardık. Onun desteği ve bilgisine minnettarız.

Eda B.....
Eda B.....

- 03 Nisan 2023, 21:08

Eşim asker,Operasyon sonrası omzunda bir sakatlık olduğunu söylediler.Daha sonra fatma hocamıza ulaştık.3.seansta eşim artık eskisi gibi rahatça hareket edebiliyor.

Kad...  N....
Kad... N....

- 03 Nisan 2023, 21:08

Çok ilgiliydi her konuda yardımcı oldu gerçekten çok memnun kaldım

Çiğ..... M.....
Çiğ..... M.....

- 03 Nisan 2023, 21:07

Merve hanım çok ilgili,işinin ehli,özverili biri. Uzun uzun tedavi uyguladı. Daha 2. seans olmasına rağmen çok faydasını gördüm.

Mer.... Şer....
Mer.... Şer....

- 03 Nisan 2023, 21:06

Maraş depremi sonrasında kolum yük altında kaldı ve ÖDEMLİ his kaybım olan kolumu artık yukarı kaldıramıyordum. Doktorlar en az bir yıldan bahsederken Merve hocam sayesinde 1.5 ayda artık kolumu yukarı kaldırabiliyorum kendisine teşekkür etmek az kaldır.çok yaşayın sayın hocam

Tim... U.....
Tim... U.....

- 03 Nisan 2023, 20:59

Beyine pıhtı atmasından dolayı oluşan yüz ve kol felcimle ilgili 19 Aralık 2022 de 4 özel hastahanenin branşında uzman doktorlarıyla tedavime başladım. On teşhis yüz felci konuldu. 3. Dr detaylı emardan sonra pihtidan dolayı bu durumun gerçekleştiğini tarafıma iletti. Hastalığımın başlangıcından bir hafta sonra bu tanı konuldu. Yaklaşık 2,5 ay iki hastahanenin fizik tedavi merkezinde (kendi tabirlerine göre çok yoğun ) tedaviye başladım ancak en ufak bir gelişim veya ilerleme kaydedemedik. Tavsiye üzerine Fatma Merve Hanıma önce muayene olarak danışmak istedim. Metodlarının değişik olduğunu muayene esnasında anlattığı tedavi tekniklerden fark ettim. Mart ayinin ikinci haftasında Fatma Merve hanımla tedaviye başladık. İlk ayinizda kıpırdamayan kolumla hafif eşyaları kaldırmaya başladım. İkinci ayimizda dudağımdaki sarkma gözümdeki kayma tamamen gitti ve neredeyse yüzümün %90 i işlevsel hale geldi. Ayrıca ikinci ayin sonunda kolumla ilgili neredeyse hiçbir şikayetim kalmadı. Mucizevi şekilde yüzüm kolum ve sırtımda felçle ilgili %90 uzerinde iyileşme sağlandı. Tedaviyi aksatmadan 4-5 ay gittim suan(beni yeni tanıyan) insanların felç geçirdiğime veya böyle vır hastalık atlattığıma asla kesinlikle inanmıyor. Fatma Merve Hanıma ne kadar teşekkür etsem hakkını kesinlikle ödeyemem. Elleri adeta mucize dağıtıyor. Kendisine bu platform vasıtasıyla tekrar tekrar şükranlarımı sunuyorum..

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın